Nehľadaj pravdu

Novinka z pera Zdenky Wenzlovej Švábekovej.

Nehľadaj pravdu. Nie vždy je pravda to pravé, čo chceme nájsť. Pretože pravda niekedy bolí. Kniha plná lásky a trpkosti, o tom, čo všetko dokáže osud človeku pripraviť.

Príbehy Zdenky Wenzlovej Švábekovej nie sú len obyčajným prerozprávaním udalostí, ale sú plné poézie, romantiky, vzrušenia a napätia. Napätia zo skutočného života, lebo ten nám prináša tie najväčšie a najzaujímavejšie zápletky. NEHĽADAJ PRAVDU nie je iná. Je sladká, ale aj horkobôľna, má v sebe dávku pikantnosti, no nie toľko, aby sa z nej stala nechutná gebuzina. Je slaná od sĺz, ale je ju cítiť aj vôňou ženy. A o tom to je. Nájsť v živote to, čo je pre nás najlepšie. Nemusí to byť práve pravda.

Kniha je už v predaji.

13.00

Katalógové číslo: ZWS006 Kategórie: , , , Značka:

Popis

Viktória je mladé dievča, pätnásťročná tínedžerka, žijúca v rodine, v ktorej má všetko, po čom jej srdce zatúži. Mala mať krásny život. Bezstarostný, ktorého náplňou malo byť dobre sa učiť a užívať si každý jeden deň v spoločnosti obdivujúcich priateliek a priateľov.

V jedno ráno sa jej dievčenský sen zmení. Do ich domu vtrhne policajné komando, obráti ho celý hore nohami, jej otec skončí vo väzení, matka novovzniknutú situáciu neunesie. Vyrieši ju skratovo. Viktória zostáva sama, bez peňazí, len s babkou, ktorá sa o ňu stará. Zrazu nemá nič, stratila priateľov, drahé šaty, topánky, jednoducho všetko, čím sa predtým mohla pýšiť. Nenávidí celý svet, no najmä svojich rodičov, ktorí boli všetkému príčinou.

Pri jednej prechádzke mestom narazí do Mareka, krásneho mladého muža s uhrančivým pohľadom. Láska na prvý pohľad? Viktória sa vrhá do vzťahu, ktorý jej má priniesť život aký žila kedysi. Marekove slová a jeho správanie sú toho prísľubom. Čo sa skrýva za uhrančivými očami mladíka? Aké má plány s Viktóriou? Kde sú hranice ľudskej zloby a túžby po bohatstve? Prečo je život plný tajomstiev? Čo sa skrýva za vetou: „Už vieš, ako chutí jedlo, ja ťa naučím, ako chutí život“ ?

Pravda nemusí byť vždy tým, čo chceme nájsť.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Nehľadaj pravdu”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *