Naposledy plačem

(2 recenzie zákazníkov)

15,00 

Straty Jany, hlavnej hrdinky príbehu, v celom jej živote hrajú významnú, až tragickú úlohu a samota ju privedie do náhradného vzťahu plného nečakanej vášne, bez sľubov a istôt. Hoci táto idylka trvá krátko, zanechá za sebou nečakané svedectvo, ktoré uvoľní cestu láske bez hraníc. Ako sa vysporiada s touto neverou muž jej života? Nájde Jana domov pre seba a svoje deti? Bude milovaná alebo nenávidená? Čítajte strhujúci príbeh plný priam rozprávkovej lásky, ale aj nevyliečiteľnej bolesti matky, ktorá milovala navždy.

Katalógové číslo: ZWS004 Kategórií: Značky: ,

2 recenzie k Naposledy plačem

 1. Anna Bučková (overený zákazník)

  Naposledy plačem
  Úžasne napísaná kniha, prečítala som ju za tri večere a kebyže nemusim chodiť do práce a spať, tak by som sa od nej neodpútala. Kniha je napísaná srdcom, úplne som sa vžila do deja a všetko, či lásku, trápenie, straty, radosť…som prežívala s Jankou. Utekala som s ňou susedke, keď ako dieťa sa schovávala pred Edom, prežívala som s ňou jej nezvyčajný vzťah s Erikom, ktorý sa premenil na veľkú lásku a krásnu vášeň, bola som s ňou nešťastná koli neláske jej detí, ďakovala som Emilovi za jeho pomoc a nekonečnú lásku, akoby pomáhal a miloval mňa.
  Tešila som sa, plakala a milovala…
  Ďakujem Vám Zdenka za tento nezvyčajný a krásny zážitok.

 2. Linda Tantošová

  Po dlhom čase som chytila knihu do ruky práve túto Naposledy plačem.Za tie 4 dní kým som prečítala knihu som sa vžila do Janky.Nenávidela som Eda sňou,Ďakovala som Erikovi potom Emilovi že ju milovali.A nepochopila som jej deti ako sa môžu takto správať k vlastnej matke.Očarila má táto kniha .

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *