Nehľadaj pravdu

(1 recenzia zákazníka)

13,00 

Novinka z pera Zdenky Wenzlovej Švábekovej.

Nehľadaj pravdu. Nie vždy je pravda to pravé, čo chceme nájsť. Pretože pravda niekedy bolí. Kniha plná lásky a trpkosti, o tom, čo všetko dokáže osud človeku pripraviť.

Príbehy Zdenky Wenzlovej Švábekovej nie sú len obyčajným prerozprávaním udalostí, ale sú plné poézie, romantiky, vzrušenia a napätia. Napätia zo skutočného života, lebo ten nám prináša tie najväčšie a najzaujímavejšie zápletky. NEHĽADAJ PRAVDU nie je iná. Je sladká, ale aj horkobôľna, má v sebe dávku pikantnosti, no nie toľko, aby sa z nej stala nechutná gebuzina. Je slaná od sĺz, ale je ju cítiť aj vôňou ženy. A o tom to je. Nájsť v živote to, čo je pre nás najlepšie. Nemusí to byť práve pravda.

Kniha je už v predaji.

Katalógové číslo: ZWS006 Kategória: , , , Značka:

Popis

Viktória je mladé dievča, pätnásťročná tínedžerka, žijúca v rodine, v ktorej má všetko, po čom jej srdce zatúži. Mala mať krásny život. Bezstarostný, ktorého náplňou malo byť dobre sa učiť a užívať si každý jeden deň v spoločnosti obdivujúcich priateliek a priateľov.

V jedno ráno sa jej dievčenský sen zmení. Do ich domu vtrhne policajné komando, obráti ho celý hore nohami, jej otec skončí vo väzení, matka novovzniknutú situáciu neunesie. Vyrieši ju skratovo. Viktória zostáva sama, bez peňazí, len s babkou, ktorá sa o ňu stará. Zrazu nemá nič, stratila priateľov, drahé šaty, topánky, jednoducho všetko, čím sa predtým mohla pýšiť. Nenávidí celý svet, no najmä svojich rodičov, ktorí boli všetkému príčinou.

Pri jednej prechádzke mestom narazí do Mareka, krásneho mladého muža s uhrančivým pohľadom. Láska na prvý pohľad? Viktória sa vrhá do vzťahu, ktorý jej má priniesť život aký žila kedysi. Marekove slová a jeho správanie sú toho prísľubom. Čo sa skrýva za uhrančivými očami mladíka? Aké má plány s Viktóriou? Kde sú hranice ľudskej zloby a túžby po bohatstve? Prečo je život plný tajomstiev? Čo sa skrýva za vetou: „Už vieš, ako chutí jedlo, ja ťa naučím, ako chutí život“ ?

Pravda nemusí byť vždy tým, čo chceme nájsť.

1 recenzia k Nehľadaj pravdu

 1. Anka (overený zákazník)

  NEHĽADAJ PRAVDU
  Silu príbehu pod značkou NP som cítila už pri prvej knihe, ktorú som od Zdenky Wenzlovej Švábekovej čítala.
  Príbeh Viktorie je iný, ale jej knihy majú niečo spoločné – výbornú autorku.
  Nehľadaj pravdu je príbeh mladej tínedžerky, ktorá zrazu stratila všetko a ocitla sa sama v realite života.
  Autorka do hĺbky, ale vkusne, opisuje, ako sa dievča v náručí muža mení na ženu a v mene lásky sa vydá nesprávnou cestou.
  Aj takúto odvážnu tému, so skutočnými vyjadreniami a precítením vášne, opísala s citom a eleganciou sebe vlastnou. Pri čítaní som sa úplne vžila do deja…tiekli mi slzy, cítila som lásku, trápenie…, ale nakoniec som sa smiala a cítila som radosť, pretože vyznanie muža: “Nehľadám pravdu, našiel som Vás a chcem Vás chrániť”, je niečo nádherné.
  ĎAKUJEM Zdenka, KRÁSNE napísané.
  Anka B.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *